#farkyaratır 1950'den bugüne büyük bir enerji ve gururla fark yaratmak için çalışıyoruz.

Tarihimiz

Projelerimiz

Hakkımızda

Yarım Asırlık Tecrübe

Hacı Emin Yıldırım’ın Kars’tan Ankara’ya canlı hayvan ticareti ile başlayan ticari hayat serüveni, Zeki Yıldırım’ın, Yıldırım A.Ş’yi kurmasıyla devam etti.  1970’li yıllarda Matbaa, Gayrimenkul Yatırımı, Nikâh Şekerciliği; 1980’li yıllarda Dodge, Chrysler, Vestel, Arçelik gibi markaların Bayilikleri ile varlık gösteren şirketimiz, 1990’lı yıllarda arazi yatırımlarını değerlendirmek üzere önemli inşaat projelerine de imza atmaya başlamıştır. Aynı zamanda Ankara’nın, Kuzey ve Güney çıkışındaki iki önemli noktada Akaryakıt İstasyonları inşa ederek işletmeye açmış, Ankara-Eskişehir ve Ankara-Konya karayolu üzerindeki istasyonları ile de bayilik sistemini sürdürmüştür.

2000 yılında hayata geçirdiği Yıldırımkent Gülyazısı Sitesi ile ilk inşaat projesine başlayan, Yıldırım Grup’un kurucusu Zafer Yıldırım, hayata geçirdiği birçok inşaat projesi ile sağlam adımlarla proje üretmeye, insan istihdam etmeye ve ülke ekonomisine katma değer yaratmaya hızla ve ilk günkü heyecanla devam etmektedir. Kuruluşundan bugüne faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde başarılara imza atan Yıldırım Grup, 3 şirketi çatısı altında birleştirmiş, sağlam temellerle sektörde farkını ortaya koymuştur. Eymir Konutları 1. ve 2.Etap, Beyaz Evler, Ankara Barosu Sosyal Tesisleri, Gökkuşağı Konutları, Mogan Park Evleri, Gölbaşı Ticaret Merkezi, Yıldırım Sera Studio Evleri, Cevizlipark Konutları, Beytepe Beyterrace Konutları gibi önemli projelere imza atan Yıldırım Grup, Ankara’nın gözde lokasyonlarından biri olan Balgat’ta Yıldırım Kule ile 50. yılını taçlandırmaktadır. İnşaat sektöründe ses getiren, yapımı hala süren Focus Beytepe projesi ile Beytepe'nin çehresini değiştiren Yıldırım Grup, Ankara'nın eğitim standartları en yüksek okul öncesi eğitim markası International Focus Schools'u hayata geçirmiştir.   

Bir çok sektörde devam eden yatırımların yanı sıra Kosgeb tarafından 8 aylık bir inceleme sonucunda "Teknoloji Merkezi" ibaresini kullanmaya hak kazanan, Türkiye'nin ilk özel sermaye ağırlıklı girişimi olan TEK-MER projesi Yıldırım Grup kurucu ortaklığında hayata geçmiştir. 

Politikamız

Başarı, İstikrar, İtibar ve Güven

Her ne kadar günümüzün gerekliliği olan kurumsallaşmayı kavramış, başarı, istikrar ve itibar odaklı, prensiplerinden taviz vermeden çalışan sağlam temellere sahip organizasyonlar olsa da, önceliğimiz her zaman insanımıza karşı sorumluluk, toplumumuza karşı saygı ile işe başlamaktır.

Yeniliklere ve gelişmeye önem veren şirket yapımız gereği, araştırma-geliştirmeye yatırım, üründe ve hizmette kalite, çalışanlarımız arası takım ruhu, ticari kazançtan çok daha önceliklidir. Yönetim Kurulumuz, ticari başarının, esas olarak, eğitime ve kişisel mesleki gelişime yatırım yapmak olduğunun bilincinde, eleştiriye açık ve kararlarında şeffaf olmaya çalışarak faaliyetlerine yön vermektedir. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda en iyiler arasında olmaya adayken, topluma maddi ve manevi değer katmaya çalışırız. Katıldığımız sosyal sorumluluk projelerinin yanında, üniversiteye hazırlanan başarılı gençlerimize verdiğimiz burslarla, insanımıza verdiğimiz değeri sürdürülebilir hale getirmenin huzuru içindeyiz.

Hedeflerimiz

Doğru Planlama

Günümüz piyasa şartlarında en uygun maliyetler ile kaliteli imalat, takım çalışması ile kaliteli hizmet ve satış sonrası destek ile yüksek müşteri memnuniyeti sonucu elde ettiğimiz başarılı konumumuz ve takdir referansları, bizleri daha iyiyi yapma konusunda desteklemekte ve cesaretlendirmektedir. Yıldırım Grup bünyesindeki tüm şirketlerimizde her türlü Yatırım, Hizmet, İnşaat ve İmalat, toplumsal beklenti ve ihtiyaçlar doğrultusunda yapılmaktadır. İyi tespit edilmiş, iyi tanımlanmış olan ihtiyaçları eksiksiz karşılamak, birinci önceliğimizdir. Geçmiş bilgi ve tecrübelerimizi günümüz bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek;

Müşteri beklentileri doğrultusunda, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayarak,
Sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip ederek, en uygun ve en hızlı çözüm alternatifleri ile,
Bütün çalışanlarımızın etkin katılımı ve sürekli iyileştirme prensibi ile gerçekleştirilmektir.


Markalarımız