#farkyaratır 1950'den bugüne büyük bir enerji ve gururla fark yaratmak için çalışıyoruz.

Focus ile Birlikte Özgüvenli Çocuklar

International Focus Schools tüm kültürleri ve inançları kucaklayan, ailelere; yüksek kaliteli çocuk merkezli eğitim ve çocuk bakımı sağlayan, çocukların; güvenli, eğlenceli ve besleyici bir ortamda tam potansiyellerini geliştirmelerine ve yeni bir dilin hayata geçirilmesi konusunda, yardımcı olmak için kurulmuş bir eğitim kurumudur.

Focus ile eğitim hayatı çok kolay! International Focus Schools; öğrencilerini, ilkokul sisteminin beklentilerine ve rutinlerine göre hazırlar, aynı zamanda erken çocukluk eğitiminin gereksinimlerinin tümünü karşılar.

International Focus Schools eğitimcileri olarak, odak noktamız, çocukların çeşitli öğrenme yöntemleri olduğunu bilerek, sosyal-duygusal gelişimini desteklemek ve teşvik etmektir. Bu amaçla çoklu zeka kuramı ve bütünleştirilmiş program yaklaşımını, iç görülere sahip eğitimcilerimizin felsefesiyle sentezleyerek uyguluyoruz.

International Focus Schools’da öğrenmek "ürün odaklı" değil "süreç odaklıdır". Öğrenme, aktiviteyi "gerçekleştirme" sürecinde olur, sonuç daha az önemlidir. Böylelikle çocukların kendileri olmaları sağlanır ve yaratıcılığı bastırılmaz.

 

Web Site: https://www.internationalfocusschools.com/

Instagram: @focuspreschool 

BAŞLAMA: 2020
BİTİRME: 2021
İNŞAAT ALANI: 1880m²

YER: Beytepe