#farkyaratır 1950'den bugüne büyük bir enerji ve gururla fark yaratmak için çalışıyoruz.

Beytepe'nin Odak Noktası Ankara'nın Düzenini Focus Projesi ile Beytepe'ye uyarladık.

“Beytepe’nin odak noktası” mottosuyla yükselen Focus Beytepe projesi; şıklığı, şeffaflığı ve ferahlığı ile şehrin karmaşasından uzakta, huzurlu ve özgün bir yaşam alanı vadediyor.

Yepyeni bir yaşam alanı sunmanın ötesinde, kendine özgü sadeliği, modern bir çizgi ile birleştiren Focus Beytepe, ortak kullanım alanlarıyla da ailelerin bir arada keyifle vakit geçirmesini hedefliyor. Projenin bir diğer hedefi ise, son yıllarda büyük binaların içinde kaybedilen manevi değerlerden biri olan komşuluk ilişkisinin yeniden güçlendirilmesi. Bu bağı kurmak adına Focus Beytepe, çeşitli sosyal aktivitelerin gerçekleştirilebileceği pek çok imkana sahip. Spor salonundan kids club’a, her yaştan insanın katılabileceği oyun alanlarından çeşitli spor faaliyetlerinin gelişmiş sahalarına kadar pek çok seçenek bulunuyor. Tabi ki en değerli varlıklarımız çocuklar da unutulmadı. Çocukların kendi dünyalarını kurmaları adına düşünülen rengarenk parklar ve eğlence yerleri fazlasıyla mevcut. Onları biraz olsun teknolojiden uzaklaştırmak ve ebeveynlerine yardımcı olabilecek seçenekler en ince ayrıntısına kadar düşünüldü.

Toplamda 185 daireden oluşan Focus Beytepe projesi ile şehrin karmaşasından uzakta, yemyeşil bahçeleriyle natürel bir hava yaratmak ve doğaya bir o kadar yakın hissettirmek amaçlandı. Çağımızın vazgeçilmez gerçeği teknolojik unsurlar, dairelerin işlevselliğini artırmak ve hayatı kolaylaştırmak adına faydalı taraflarını ön plana taşımak üzere tercih edildi.

Aydınlatma sistemi etkin bir şekilde kullanılarak hem gün ışığından maksimum düzeyde faydalanılması hem de ışıklandırmalar sayesinde modern bir görünüm elde edilmesi amaçlandı.

Mutfak ve banyoların şeffaflıkla süslendiği evlerde, birbirinden şık detaylar gözler önüne seriliyor. Evin iç tasarımında her alanda inceliği ve zarafeti ön plana çıkararak, sizleri “Beytepe’nin odak noktası” mottomuz etrafında ayrıcalıklı hizmetlerle karşılıyoruz.


BAŞLAMA: 2020
BİTİRME: 2022
YER: BEYTEPE
İNŞAAT ALANI: 55.700m²
 

Web Site: https://www.focusbeytepe.com/

Instagram: @focusbeytepe_