Yarım Asırlık Tecrübe

Hacı Emin Yıldırım’ın Kars’tan Ankara’ya canlı hayvan ticareti ile başlayan hayat serüveni, Zeki Yıldırım’ın, Yıldırım A.Ş’yi kurmasıyla devam etti.  1970’li yıllarda Matbaa, Gayrimenkul Yatırımı, Nikâh Şekerciliği; 1980’li yıllarda Dodge, Chrysler, Vestel, Arçelik gibi markaların Bayilikleri ile varlık gösteren şirketimiz, 1990’lı yıllarda arazi yatırımlarını değerlendirmek üzere önemli inşaat projelerine de imza atmaya başlamıştır. Aynı zamanda Ankara’nın, Kuzey ve Güney çıkışındaki iki önemli noktada Akaryakıt İstasyonları inşa ederek işletmeye açmış, Ankara-Eskişehir ve Ankara-Konya karayolu üzerindeki istasyonları ile de bayilik sistemini sürdürmüştür.

2000 yılında hayata geçirdiği Yıldırımkent Gülyazısı Sitesi ile ilk inşaat projesine başlayan, YILDIRIM GRUP’ un kurucusu Zafer Yıldırım, hayata geçirdiği birçok inşaat projesi ile sağlam adımlarla proje üretmeye, insan istihdam etmeye ve ülke ekonomisine katma değer yaratmaya hızla ve ilk günkü heyecanla devam etmektedir. 2018 yılında 50. yıla doğru ilerlerken, kuruluşundan bugüne faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde başarılara imza atan YILDIRIM GRUP, 3 şirketi çatısı altında birleştirmiş, sağlam temellerle sektörde farkını ortaya koymuştur. Eymir Konutları 1. ve 2.Etap, Beyaz Evler, Ankara Barosu Sosyal Tesisleri, Gökkuşağı Konutları, Mogan Park Evleri, Gölbaşı Ticaret Merkezi, Yıldırım Sera Studio Evleri, Cevizlipark Konutları, Beytepe Beyterrace Konutları gibi önemli projelere imza atan Yıldırım Grup, Ankara’nın gözde lokasyonlarından biri olan Balgat’ ta Yıldırım Kule ile 50. yılını taçlandırmaktadır.

Grup Şirketlerimiz

Yıldırım Petrol Sanayi
Zafer Yıldırım İnşaat
Emin Yapı Gayrimenkul
Fertaş İnşaat

Bizim için bir projeniz mi var?

Siz de hayallerini kurduğunuz projeyi hayata geçirmek istiyorsanız, bölgenin en kurumsal firmalarından birisi olan Yıldırım Grupla görüşmelisiniz.
Hemen Bize Ulaşın!